PALAY – Катма любові
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

PALAY – Катма любові (Сингл)

«Де бл*ть взяти правильних слів? Як втомити пекельний біль?», – задаються питаннями хлопці з метал-гурту PALAY у своєму новому потужному синглі «Катма любові». До слова, новинка стала всього лише другим офіційно оприлюдненим треком одеситів, слідом за дебютною роботою під символічною назвою «Перший залп», про яку ми також розповідали поціновувачам музичної агресії на сторінках «Нотаток».

Після виступу PALAY у Києві (спільно з побратимами Bojevilla та Omana), особисто у мене прослідковується чітка асоціація цього гурту зі фронтменом, який на сцені голив собі бороду, або принаймні намагався це робити під ламані ритми власної музики. А друга асоціація стосується застосування доволі музичних цікавих ходів у рамках жанру, в чому, до речі, хлопці абсолютно не підвели і в розрізі презентованої композиції «Катма любові».

Ось що розповіли «Нотаткам» про «Катма любові» автори: «Од любові до ненависті одна церковна свічка, яка швидко танутиме на очах, залишаючи сліди від капель гарячого воску на руках. Канонічна тема в синтезі із власними переживаннями породила у результаті нашу нову роботу під ігідою справжнього українського металу. Присвячується коханню всього мого життя. Посмертно».

Обидва згаданих нами сингли команди PALAY можна вільно скачати або придбати за довільну суму за допомогою сервісу Bandcamp. А вже влітку поточного року вони увійдуть до переліку треків дебютного міні-альбому команди, робота над яким триває. Що ж, чекаємо хлопців знову у Києві, з новими піснями та заново відрослими бородами!

Українська музика: PALAY – Катма любові

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *