OY Sound System – Gangsters Of Peace
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

OY Sound System – Gangsters Of Peace (Кліп)

«Гроші – це сміття, а сміття – це гроші», – саме цей вислів покладено в основу свіжого гангстерського кліпу OY Sound System до україномовної пісні Gangsters Of Peace. Згадана композиція увійшла до нещодавно презентованої платівки Attention! Attention!, про яку ми писали та навіть рецензували.

Не зважаючи на ретро-стилістику новинки, головна ідея ролику навпаки носить дуже актуальний характер – цією роботою музиканти порушили проблематику забруднення довкілля, і саме тому зйомку кліпу провадили у Львові, місті, де одне слово «сміття» здатне нагнати справжнісінький жах. Зйомку кліпу провадили спеціалісти місцевої студії We Production під керівництвом Теодора Нещадима.

Ще одна цікавинка роботи – зйомка єдиним кадром, якій передували декілька днів репетицій та підготовки.

«Цей ролик ми повністю знімали єдиним кадром, тобто у ньому взагалі відсутній монтаж. Маємо визнати, що для нас це було не просто та водночас це цікава робота, до якої доклали руку близько сорока людей. Унікальність кліпу Gangsters Of Peace також полягає у тому, що його знято виключно за допомогою квадрокоптера. Дякуємо колективу OY Sound System за круті пісні, на які хочеться знімати кліпи!» – ділиться враженнями команда We Production.

«От і кліп! То були не жарти! Прийшов час оприлюднювати звіт про нещодавню творчу роботу. Ми апелюємо до заклику, не надто популярного, але актуального як ніколи – давайте більш активно думати власною головою! Але при цьому робити це красиво», –пишуть у Фейсбуці музиканти OY Sound System.

OY Sound System – Gangsters Of Peace

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *