OY Sound System – Attention! Attention!
Електронна музика, Матеріали, Релізи

OY Sound System – Attention! Attention! (Альбом)

«Давай у арт-партизани, гайда з нами», – цей заклик однієї з пісень першого офіційного альбому формації OY Sound System під назвою Attention! Attention!, здається, може подіяти на абсолютно кожного, хто послухає, чи то вірніше сказати, вслухатиметься у згадану платівку. Сказати, що ця музика є експериментальною – це ніби не сказати нічого, адже вона здатна провести слухача чи не найвіддаленішими нетрями українського андеграунду, повсякчас вражаючи його кількістю намішаних стилістичних елементів, музичних рішень та, звісно ж, високою якістю подачі матеріалу. Для тих, хто не знає, зазначимо, що у витоках OY Sound System стоїть Марко Галаневич з «ДахаБраха», якому допомагають у роботі вокалістка Вікторія Родько, гітарист Євген Славянов, а також молодший брат Марка – Тарас aka Galatar (саунд-продюсеринг, зведення та мастеринг). Також у записі дебютної платівки проекту взяли участь мультиінструменталіст Максим Бережнюк, який продемонстрував своє володіння дудуком та окариною, а також Ніна Гаранецька, ще одна учасниця «ДахаБрахи» та перша вокалістка OYSS.

«Роками ми ховалися у нетрях музичного підпілля, але глобалізація все ж бере своє і очевидне стало явним. Чи навпаки. Словом, декількарічні напрацювання вже зібрані у купку та представлені на розсуд вельмишановної публіки! У цьому альбомі значна частина мого життя між родиною і «ДахаБрахою». Ми досить довго запрягали, але наразі альбом Attention! Attention! вже у мережі», – пише у Фейсбук фундатор OY Sound System Марко Галаневич.

Дизайном обкладинки нового альбому займався столичний спеціаліст Владислав Шевченко. За його словами, як тільки він вперше почув музику OY Sound System, йому одразу ж захотілося створити для цього гурту дещо особливе та цікаве, і наразі він дуже радий, що подібна можливість у нього таки з’явилася.

На останок анонсуємо, що вже зовсім скоро у мережі з’явиться ще одна новинка від OY Sound System – мова йде про майбутній кліп у стилі мафії, зйомки якого тільки-но завершилися у Львові. Музичне відео створювали представники студії WE Production, використавши у роботі технологію зйомки одним кадром (без склейок). Слідкуйте за новинами та не пропустіть прем’єру ролика!

OY Sound System – Attention! Attention!

iTunes
Google Play
Deezer


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *