Outer Space - Мрії
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Outer Space – Мрії

Outer Space – київське тріо друзів-музикантів, що створюють справжню українську сайко-музику виключно рідною мовою. Проект, який було започатковано у 2005 році, спочатку не мав цілеспрямованого ухилу в сайкобіллі і виконував менш експресивну рокабільну музику, яка дещо пізніше і трансформувалась в олд-скульний сайко. Відкинувши в бік всі упередження щодо виключно англійської мови у сайко, Outer Space додали в свою творчість разом із україномовними текстами чергову стилістичну родзинку і унікальність звучання. Гурт досить швидко знайшов своє коло слухачів як в Україні, так і за її межами. Неповторна атмосфера, що панує на живих виступах музикантів, не залишилася без уваги у публіки і Outer Space почали вести досить активну концертну діяльність у містах України і Россії.
Пропонуючи своїм слухачам досить самобутній продукт, Outer Space здатні зацікавити не тільки поціновувачів біллі-сцени, а і значно ширшу аудиторію. Мелодизм і іронія команди, за словами її учасників, досягається завдяки різнобарв’ю музичних вподобань музикантів, що неодмінно накладає відбиток на творчість. За період своєї музичної діяльності, Outer Space потішили своїх шанувальників ЕР-релізом “From Outer Space” і повноформатною платівкою “Мрії“, у яку увійшов також дебютний однойменний відеокліп.

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/8423836″ params=”color=4d4b49&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *