Our Atlantic – Момент
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Our Atlantic – Момент (Кліп)

Лови момент: Our Atlantic представили новий кліп.

Автентична ретро естетика та шарм бойз-бендів кінця 60-х років. Our Atlantic представили відео на пісню «Момент» — бравурний гімн швидкоплинності життя й цінності кожної миті.

Як нитки переплітаються й утворюють цілісне полотно, так Our Atlantic поєднують у музиці декілька часових епох та жанрових фрагментів, створюючи власне унікальне звучання. Грайливий фанк тут рухається в єдиному ритмі з електро-попом, інді та соулом. А гурт запрошує слухачів пуститися в музичну авантюру, де раз у раз стирається зв’язок із реальністю.

За словами Our Atlantic, «Момент» — це заклик слідувати принципу carpe diem, проживати кожен день із задоволенням, не покладаючись на невизначене майбутнє. «Всупереч серйозності теми, нам хотілося створити по-справжньому життєстверджуючу пісню», — ділиться колектив, — «Не варто витрачати час на злість та агресію, адже навколо такий цікавий, дивний і багатогранний світ. Потрібно навчитися помічати його красу».

Відео на пісню «Момент» продовжує оптимістичний настрій колективу й тільки підкріплює ретро мотиви, задані в саунді. У своїй новій роботі Our Atlantic демонструють естетику кліпів кінця 60-х, раз у раз нагадуючи про образи музикантів періоду «британського вторгнення» — немов у відео The Beatles та The Yardbirds додали яскравих фарб.

«Хлопці відрізняються веселим духом і невимушеністю, тому й відео хотілося створити на такому ж енергетичному рівні», — розповідає режисерка кліпу, Софія Чайковська, — «В роботі ми використали цікавий прийом — зйомку крізь лінзи та воду, які викривляли зображення. Цей образ демонструє, як часом наш погляд на світ замилюється при тимчасових труднощах і як він відрізняється від істинного відчуття моменту».

Нагадаємо, що раніше гурт представив міні-альбом «Час Розваг». Реліз доступний для прослуховування та стрімінгу в усіх онлайн-магазинах.

Our Atlantic – Момент
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *