OTOY & The Lazy Jesus – Недоступна
Кліпи, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

OTOY & The Lazy Jesus – Недоступна (Кліп + EP)

OTOY та The Lazy Jesus — колаборація пари яскравих представників нової вітчизняної хіп-хоп сцени. Сьогодні вони презентували дві спільні роботи: міні-альбом «СЛИНА» та кліп до треку «Недоступна».

OTOY & The Lazy Jesus – СЛИНА (ЕР)

Кліп «Недоступна» — перша режисерська робота OTOY. Чуттєва, сексуальна та агресивно-ніжна історія. Історія про те, як музиканти сприймають кохання у всій його різноманітності.

«Створити однокадрову історію, в якій я зможу відобразити своє власне сприйняття емоції сексу і романтизму — моя давня мрія. НЕДОСТУПНА — це те як ми сприймаємо відносини в коханні. Смалянистий запах автомобільного салону, прокурений смачним табаком, спортивна агресія на балансі з найніжнішими дотиками та найяскравішими тілесними рухами. Це вона – недоступна», – каже OTOY, один з найцікавіших представників української реп сцени, номінант на Rap Ua Awards, має у своєму списку треки-колаборації з Alyona Alyona, Alina Pash та іншими.

«Коли я слухав трек, у моїй уяві виникла візуалізація, як ми разом їдемо у тачці і просто виконуємо цей трек, а після камера вилітає з машини, а на даху танцює прекрасна недоступна діва. Слава взяв цю основу та розвинув її у фінальну сюжетну версію, яку ви вже можете побачити», – додає The Lazy Jesus, київський саунд-продюсер, музичний редактор ХудСовета Masterskaya, бас-гітарист гурту [O].

OTOY & The Lazy Jesus – Недоступна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *