Ot Vinta - У полі край села
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ot Vinta – У полі край села (Кліп)

Популярний рівненський рокабільний гурт Ot Vinta дуже відповідально поставився до сьогоднішнього святкування Дня всіх закоханих, приготувавши своїм слухачам новий відеокліп на пісню «У полі край села» у якості подарунка. Свіже відео учасники гурту завантажили в мережу Інтернет рівно о дванадцятій годині ночі, в ніч з 13 на 14 лютого, назвавши його новою українською «бімбою». У відео музиканти Ot Vinta демонструють свої фірмові синхронні танці, грають, співають, а також малюють. Малюють жартівливу історію кохання родом із сучасного українського сила, із всіма притаманними їй халепами.

Звісно, не всі учасники Ot Vinta стали змагатися зі своїм фронтменом Юрком Журавлем в образотворчій майстерності, тож для створення нового відео хлопцям знадобився вже готовий малюнок, який вони систематично стирали, використавши у кліпі ефект реверсної зйомки.
До речі, зовсім нещодавно Юрко Журавель провів спонтанну виставку своїх робіт на перехресті вулиць Хрещатик і Грушевського у столиці, в самому центрі революційних подій. За словами лідера Ot Vinta, окрім гострого слівця і гітари у нього є ще одне знаряддя для боротьби з режимом – його олівці і фарби, тож полишати боротьбу він не планує аж до остаточної перемоги.

Що до самої пісні «У полі край села», то вона вже має досить довгу історію, адже вперше її було презентовано на платівці «Дарма Я Наївся Цибулі», що побачила світ у 2005-му році, а саме написання композиції датується далеким 1997-м роком.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *