Ot Vinta – Попереду
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ot Vinta – Попереду (Кліп)

Після цілих шести років з моменту презентації попередньої версії кліпу на відому композицію під назвою «Попереду», рівненський гурт Ot Vinta відзняв нову версію відео, охрестивши її флеш-моб-кліпом. Новинка від музикантів зовсім нещодавно з’явилася у мережі та була приурочена до свята 14 жовтня.

Учасники Ot Vinta самотужки створили загальну ідею роботи та здійснили режисуру кліпу «Попереду», зокрема, лідер гурту Юрко Журавель активно керував усією задіяною у зйомках молоддю та на своєму прикладі демонстрував як саме їм потрібно барабанити. У знімальному процесі, до речі, взяли участь барабанщики і музиканти міста Рівне, учні Школи сучасної хореографії Light, представники школи народного танцю «Дружба», учні секції бойового гопака та спеціалісти по фаєр-шоу. Зйомки проходили на території рівненського міського палацу дітей та молоді. Оператор-постановник роботи: Дмитро Максимчук, якому допомагав Володимир Пахальчук.

Цікаво, що за сценарієм, на самому початку відео, фронтмен Ot Vinta мав стояти на височенній вежі, граючи на гітарі на відстані багатьох метрів від землі та тримаючись за опору одними лише ногами. Проте ближче до справи виявилось, що Юрій Журавель панічно боїться висоти. На честь музиканта варто сказати, що від зйомок він аж ніяк не відмовився, а лише скористався допомогою професійних альпіністів.

Першими переглянути результати роботи над кліпом «Попереду» мали змогу учасники флеш-мобу, їхні друзі та рідні – всіх їх було запрошено на спеціальну перед-презентацію у глядацькій залі все того ж Палацу дітей та молоді, яка відбулася 14 жовтня 2016 року.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Янка says:

    «Ot Vinta» чудооові! Завжди на рівні. Мені дуже подобалась попередня версія «Попереду» своїм своєрідним суворим мінімалізмом, чоловічим стилем. Але ця зовсім не гірша! Дякую за велику роботу! Продовжуйте надалі робити те, що робите!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *