Ot Vinta - Накурила баба журавля
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ot Vinta – Накурила баба журавля (Кліп)

Розпочати роботу над кліпом, озброївшись великою долею гумору і креативу – це, певно, вагома запорука успішного фінального результату. Тим більше, якщо пісня потребує саме такого відео, де мають поєднуватись ці два компоненти, а виконавці – веселі і відважні у відкриттях чогось нового рівненські хлопці з Ot Vinta. І от зараз, в результаті природного поєднання цих копонентів творчим шляхом, українці отримали свою, гідну й українізовану відповідь різноманітним Gangnam style та Harlem Shake-ам. Правда поки що без назви, адже музиканти Ot Vinta і тут вирішили зайнятись новаторством, запропонувавши придумати назву до пісні і до кліпу своїм слухачам. Отже, якщо після перегляду нової відеороботи від запальних рівненчан у вас з`явилася геніальна і влучна назва до неї, мерщій залишайте ваш варіант в офіційних спільнотах музикантів ВКонтакті, Фейсбуці та Ютубі.
Варто зазначити, що на зйомку кліпу музиканти витратили трохи менеше доби, не використовуючи жодних засобів для відеомонтажу, знімаючи все відео одним кадром. За словами лідера Ot Vinta Юрка Журавля, у них вже встигла народитись ще одна креативна ідея – створити підбірку з невдалих кадрів зі зйомок, що, як вважає Юрій, ще смішніші й веселіші за обраний фінальний результат. До речі, цей самий фінальний результат учасники гурту обирали приблизно з-поміж 50-ти відзнятих оператором Дмитром Максимчуком дублів.
Сама композиція під робочою назвою “Накурила баба журавля” увійде в майбутній альбом Ot Vinta “Пілотка”, який хлопці обіцяють представити блище до кінця 2013-го року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *