Ot Vinta – Наші хлопці на війні
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ot Vinta – Наші хлопці на війні (Кліп)

Відомий рівненський гурт Ot Vinta днями презентував у мережі свою свіжу патріотичну пісню «Наші хлопці на війні», а разом з тим і новий офіційний відеокліп до неї. У представленому ролику глядач не побачить кадрів з війни, пострілів, вибухів, тощо, хіба що зліплені малечою під час допомоги матері по кухні танки з тіста. Варто додати, що в основу самої композиції було закладено українську народну пісню, яку музиканти дещо переробили та долучили до неї ще один додатковий куплет.

Режисерську роботу в новому ролику «Наші хлопці на війні» учасники гурту Ot Vinta виконали самотужки, поєднавши думки та творчі ідеї всіх учасників колективу. «На нашу думку, концепція відео та його загальна ідея будуть близькими та зрозумілими кожному українцю. Так вже ставалося, що протягом чи не кожного історичного пласту нашу багатостраждальну землю топтали війни і, на жаль, тепер вже й наше покоління знає не з переказів це страшне слово. Та ми живемо в такий час, коли збройні конфлікти потроху відходять у небуття. Загарбникам слід пам’ятати, що вони не на часі, тож за допомогою зброї досягти своїх цілей їм не вдасться», – зазначив лідер Ot Vinta Юрій Журавель.

Додамо, що операторську роботу та постпродакшн виконав Дмитро Максимчук зі студії Vidima Max. Урочиста концертна презентація кліпу «Наші хлопці на війні» відбулася у столичному Докер Пабі, а вже за декілька днів нове відео з’явилося і в Інтернеті.

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Антон says:

    Ot Vinta на рівні!

  2. IrYna says:

    Скідьки вже можна цю тему мусолити?

  3. Ганна Біла says:

    Дякую! Сподобалось!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *