Ot Vinta – Ми коло
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ot Vinta – Ми коло! (Кліп)

«Хороводимо коло, то до неба, то до долу. Прийди, прийди, прийди до нас Миколо, Миколо! Ковдру снігову на дерева та траву, так воно буде, так було, бо не спинити коло!»

Ще одна новинка, оприлюднена напередодні Дня святого Миколая – це нова авторська пісня «Ми коло!» у виконанні учасників відомого рівненського гурту Ot Vinta, та офіційний відеоряд до неї! До речі, ця робота має припасти до смаку не тільки численним безпосереднім шанувальникам гурту, а й усім тим, хто високо оцінив сольну відеороботу Фагота з «ТНМК», адже ці два ролики тісно пов’язані між собою пізнаваною манерністю, особливою містикою та загальною атмосферою картинки.

Як ви вже зрозуміли виходячи із назви кліпу, в основі свіжого відео лежить коло – символ вічності, циклічності, постійного чергування літа та зими, життя і смерті. Так, новий реліз від Ot Vinta позбавлений характерних жартівливих аспектів, часто притаманних музикантам, натомість він зачіпає достатньо серйозну тематику, дозволяючи меломанам поглянути на творчість команди трохи під іншим кутом нахилу. Головний візуальний інвентар кліпу «Ми коло!» – унікальні жорна прадавньої культури, знайдені під час археологічних розкопок у рідному для Ot Vinta Рівному. Режисер відео – лідер колективу Юрко Журавель.

Новий кліп «Ми коло!», до речі, можна вважати відеороботою під номером 23 (!) за весь період спільної діяльності команди, починаючи з 1993 року. Нагадаємо, що в 2016 році також побачили світ дві попередні роботи відеографії Ot Vinta: нова варіація кліпу «Попереду» та ролик «Наші хлопці на війні», з якими ви також можете ознайомитись на нашому сайті.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анна says:

    Кліп дуже крутий, головне в ньому відчувається сила та правда!!! Не знаю яка історія створення цього шедевру, думаю Ви все згодом в подробицях опишете. Передивляємось знову й знову!!! Емоції переповнюють, особливо, коли дивишся на великому екрані ))) Дякуємо, Вам !!! Творіть шедеври!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *