Ot Vinta - Кохайтесь, чорноброві!
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ot Vinta – Кохайтесь, чорноброві! (Кліп)

Музиканти рівненського гурту Ot Vinta вирішили довести всім, що на тужливі слова світоча української літератури Тараса Шевченка можна знімати веселі і навіть шалені кліпи. Саме таким вийшло нове відео музикантів на пісню «Кохайтесь, чорноброві!», в основу якої, як ви вже напевно здогадалися, покладено уривок твору поета «Катерина». «Досить вже скиглити! Веселіше, люди! Він все ж таки Кобзар, а не скигляр!» – написав лідер популярної музичної формації Юрко Журавель.

«На слова Тараса Шевченка, на музику Ot Vinta, під танці Наталії Сторожук з Light Dance Company (Світлана Лесик, Яна Кирилюк, Іванна Мартинова, Наталія Новосад), руками Дмитра Максимчука (Vidima studio MAX), з мастерингом Романа Сороки, під світло Миколи Антонюка, на сцені театр-студії «Від Ліхтаря», у приміщенні Рівненського Палацу дітей та молоді вийшло от таке», – написали на своїй сторінці Facebook учасники колективу.

Зазначимо, що свіжа пісня «Кохайтесь, чорноброві!» була створена у рамках проекту «Нова пісенна Шевченкіана» Національної радіокомпанії України, який присвячено двохсотрічному ювілею від Дня народження Кобзаря.

Теґи: Українська музика, Ot Vinta, Кохайтесь чорноброві

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Досить кумедне відео :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *