Ostriv – Пазли
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ostriv – Пазли (Сингл)

Близько місяця минуло з моменту оприлюднення у мережі синглу «Начос» від київського гурту Ostriv, як ось музиканти презентували його компаньйона по майбутньому Light EP – трек під назвою «Пазли». Для тих, хто не знає, нагадаємо, що згаданому нами Light EP передувало видання хлопцями його концептуально-відмінного брата з ім’ям Dark, прослухати який ви завжди можете на нашому сайті.

За словами учасників Ostriv, нова пісня «Пазли» присвячена становленню людської особистості, набуття нею душевного спокою та загального щастя. Адже дійсно, всі ті люди, події, емоції та відчуття, що мають місце у житті так чи інакше змінюють нас, лишаючи вагомі відбитки у душах. Саме так, шматочок за шматочком, безперервно складаються людські пазли, фінальним результатом яких має стати картина гармонії буття.

«Цю пісню з Ostriv ми граємо досить давно, але лише зараз вона нарешті записана і видана. Текст мій, музика наша. Композиція досить особиста для мене, у ній багато світлого та піднесеного, принаймні, наскільки це можливо у моєму внутрішньому світі», – розповів «Нотаткам» вокаліст гурту Олег Михайловський.

Серед найближчих планів столичного колективу значиться скоре видання та оприлюднення все того ж Light EP у мережі, яке відбудеться у квітні, а також його концертна презентація в київському «Дивані» вже у травні. Окрім того, наразі учасники Ostriv вже достатньо активно та плідно працюють над своїм наступним студійним лонг-плеєм та сподіваються його представити слухачам до кінця цього року. По секрету додамо, що в задумах музикантів присутня також ідея щодо одного чи навіть двох відеокліпів на треки з Dark і Light EP.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *