Ostriv – Начос
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ostriv – Начос (Сингл)

Хлопці зі столичного колективу Ostriv, показавши слухачам свій темний за загальним настроєм Dark EP, на повну взялися за створення його протилежності – міні-альбому Light, та вже підготували для публіки його невеличку частинку у вигляді свіжого треку «Начос». Нова композиція «Остров’ян» вже звично записувалася та накопичувалася на київській студії PASEKAproduction, а зведення та мастеринг взяли на себе BM Production.

«Хочеш, я буду справжнім мачо? На кухні, хіба що.. Хочеш гаспачо?» – співають у новопредставленій пісні «Начос» учасники гурту. За такими нехитрими кулінарними алегоріями музиканти сховали головну ідею свого твору, яка полягає у твердженні про те, що у світі дуже мало ідеальних пар, але ми завжди маємо тягнутися до цього ідеалу, кохати та бути коханими. «Так, у світі майже немає ідеальних людей, а ідеальних пар, напевно, ще менше. Пристрасть і любов часто сліпі, та ми завжди маємо бути максимально щирими з близькими нам людьми, підтримувати їх та проживати разом усі яскраві життєві моменти», – написали у невеличкій анотації учасники гурту Ostriv.

За деякий час кияни обіцяють оприлюднити в Інтернеті ще один студійний сингл, а вже навесні порадувати прихильників і вищезгаданим Light EP. Окрім того, по секрету скажемо, що наразі на повістку дня музикантів поставлено також питання про можливий відеокліп на одну з нових пісень. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *