Ostriv – Light (EP)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ostriv – Light (EP)

Учасники столичного гурту Ostriv продовжують балансувати між темними та світлими настроями своєї творчості – слідом за попереднім міні-альбомом під назвою Dark, світ побачив анонсований раніше Light EP. До свіжого міньйону увійшло п’ять авторських треків колективу, два з яких, «Начос» та «Пазли», вже були раніше оприлюднені у якості окремих інтернет-синглів. Робота над матеріалом традиційно проходила на двох студіях Paseka та pystelnuk Art, а зведенням займались спеціалісти BM Production.

Слідом за темною ніччю обов’язково настає світанок, так само як і за нашим «темним» EP прийшла пора для «світлішого» матеріалу. Хочеться почути відгуки від слухачів та зрозуміти, що їм більше подобається, у чому, на їхню думку, ми природніше себе відчуваємо. Можливо, саме в тому напрямку в майбутньому і будемо рухатися. Адже людям хочеться інколи грузитися, а часом веселитися – це логічно. І музику слухають так само під настрій. З випуском цього альбому ми сподіваємося, що зможемо подарувати приємні теплі емоції слухачам та допомогти краще відчути/згадати світлі чи безтурботні моменти життя», – розповів «Нотаткам» вокаліст гурту Ostriv Олег Михайловський.

Після інтернет-прем`єри свого нового Light EP (концертна презентація , до речі, відбудеться саме сьогодні, 12 травня 2016 року у столичному клубі «Диван»), хлопці вже приступили до роботи над матеріалом свого наступного альбому, а також планують відзняти одразу декілька відеокліпів. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *