Ostriv – Dark (EP)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ostriv – Dark (EP)

Кияни з гурту Ostriv (ех-«13») презентували широкому загалу свій новий потужний EP-реліз під назвою Dark, що вмістив у себе чотири свіжі композиції: два україномовні треки «Боксерська груша» та «Божеволію» і дві російськомовні пісні під назвою «Длиной в полгода» та «Время двигаться вперёд» відповідно. Запис та накопичення представленого матеріалу відбувалися на столичній студії PASEKAproduction, зведення та мастеринг – BM Production.

«Від самого початку збиралися випустити повноформатний альбом, але зрозуміли, що підготовані треки чітко поділилися на, так би мовити, світлі за настроєм та темні. Даний ЕР увібрав у себе пісні, які були написані під впливом тяжких, гнітючих почуттів, тому він дещо похмурий: кожен трек тут на зриві. На мою думку, цей реліз вийшов досить потужним як за смисловим навантаженням, так і в плані музичного характеру. Сподіваюся, що слухачі оцінять», – розповів «Нотаткам» лідер гурту Ostriv Олег Михайловський.

Ну а вже зовсім скоро на прихильників гурту очікує ще один приємний сюрприз у вигляді анонсованого хлопцями наступного міні-альбому, який на відміну від Dark-релізу обіцяє бути кардинально іншим за настроями. Музиканти називають його теплим, романтичним, світлим, веселим та навіть трохи пофігістичним. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *