Останній Притулок – Спогад
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Останній Притулок – Спогад (Сингл)

«Ми написали пісню «Спогад» років 5-6 тому, і от, майже одразу видали», – жартують про свою нову-стару композицію учасники харківської інді-формації «Останній Притулок». Згаданий сингл музиканти зовсім нещодавно оприлюднили в інтернеті та вже очікують на ваші враження, коментарі чи змістовну критику, які ви завжди можете залишити на сторінках команди у соціальних мережах. Додамо, що автором тексту і музики новинки є Дмитро Джулай, якому допоміг у роботі над аранжуванням Ігор Красій.

«Це просто пісня про те, що кожен з нас ніколи не забуде. Адже тільки найкращі моменти життя стають світлими спогадами, з’являючись у нашій уяві, коли засинаємо, або коли дивимось на мальовничий захід сонця. Врешті-решт, саме спогад залишиться із нами до самісінького кінця», – кажуть про пісню представники гурту «Останній Притулок».

«Стосовно наших подальших планів, то вони не змінюються – ми вперто працюємо над альбомом. Він буде теплим і затишним, наче домашня атмосфера:) А ще є підстави гадати, що швидкість його запису буде трохи ліпшою за швидкість запису синглу «Спогад», – розповів читачам «Нотаток» вокаліст Ігор Красій.

Українська музика: Останній Притулок – Спогад

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *