Останній Притулок – Шукачі пригод
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Останній Притулок – Шукачі пригод (Сингл)

Молодий харківський проект «Останній Притулок» запрошує вирушити разом із ним на пошуки пригод! Днями гурт презентував у мережі свій перший офіційний сингл «Шукачі пригод», який увійде до майбутнього дебютного альбому гурту. Якщо бути зовсім точним, то в репертуарі гурту вже є ще одна пісня під назвою «Різдвяна», але включати її до вищезгаданої платівки музиканти наразі не планують, принаймні у сьогоднішньому вигляді.

У створенні «Шукачів пригод» музикантам неабияк допоміг Лесик Omodada з тернопільської студії «Шпиталь рекордс». «З хлопцями ми порозумілись одразу, бо вони чітко знали, чого хочуть від пісні. Наша праця виглядала так: мені вислали записані доріжки інструментів, а я допоміг трішки з клавішними партіями та зробив зведення пісні. Результат нас всіх наче задовільнив :) Сподіваюсь, хлопці продовжать писати, а я буду завжди старатись реалізовувати їхні ідеї якнайкраще!» – розповів «Нотаткам» Лесик.

«Без сумніву, в тій чи іншій мірі живуть усі, та все ж є такі люди, що «знають рецепт». Той рецепт одначе дуже відносний, а часто – нестабільний. Проте ще частіше його і зовсім нема… У пошуках такого рецепту, із розумінням його життєвої необхідності й була написана ця пісня», – додають учасники гурту «Останній Притулок».

Українська музика: Останній Притулок – Шукачі пригод

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *