Останній Притулок – Кімната
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Останній Притулок – Кімната (Альбом)

Учасники музичної формації «Останній Притулок» презентують дебютний альбом «Кімната». Свого часу цей проект заснували однокласники Ігор Красій та Дмитро Джулай, а на даний момент гурт фактично складається із однієї особи – Ігора Красія.

Слухачі вже встигли охрестити звучання гурту «справжнім українським інді» – у прозорій і мрійливій по духу музиці відчувається стилістичний вплив ранніх Coldplay і U2, а також американського гурту R.E.M. Проте музиканти зовсім не намагаються повторювати вже відомі «успішні ходи» чи то калькувати «модні фішки». Пісні з альбому могли б прозвучати в будь-якому іншому аранжуванні, а й навіть просто «під гітарку». Втім, в такій формі вони лунають найбільш яскраво і краще відповідають первинному задуму.

«Довго-довго під нашим дахом не вимикалось світло: не стихала гітарна паніка, не йшли до сну барабани, не мали довгих перерв відчайдушні воплі. Робота в «Притулку» кипіла днями і ночами, в хід ішли дивні, усіма забуті й нікому не зрозумілі речі. Не усвідомлюючи, що ми робимо, ми і надалі клепали, свердлили, мотали скотчем, роздували вогнеметом, гойдалися на люстрі, викликали музу, та благали Всесвіт про краплину розуміння, навіщо ми все це почали. А головне, ми так захопились, що й незчулись, як паралельно із дивакуватими ритуалами закінчили школу, інститути, почали будувати кар’єру в інших, не дотичних до музики сферах і що моменту написання першої пісні пройшло 8 років.

Одного дня постало питання: тож навіщо воно все було, навіщо жило для нас, а чи може – ми для нього? Хай там як, але перш ніж ми скрізь повимикаємо світло, перекриємо газ, повісимо на парадні двері замок і нам таки пробачать наші сусіди, ми все-таки зафіксуємо все це – запишемо, як ми дорослішали. І записали: кожну радість, кожний біль, кожне дивне відчуття, що не має назви – все записали. Все, що переживали юнаками, все, що зробило нас такими, які ми зараз. Ми назвали те – «Кімната», – коментує Ігор Карасій, співзасновник проекту «Останній Притулок».

«Кімната – найбезпечніше місце на Землі. В ній надійно приховане усе сокровенне: таємні плани лежать на столі, мрії, мов сонячні зайчики, бігають по стінах, радість від досягнень висить над ліжком, а журба від падінь – валяється під ним. А ще є спогади, у шафі. Вікно кімнати – єдиний зв’язок зі світом, а от дверей немає. Кімната в кожному з нас, а ми – кожен в своїй», – йдеться у прес-релізі.

Останній Притулок – Кімната

Останній Притулок у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *