Осіння музика
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Осіння музика (Збірка)

От і промайнула тепла літня пора, поступившись владними повноваженнями своїй наступниці – золотаво-дощовій осені. Сьогодні сторінки місяцеліку зупинились на першому осінньому дні 2014 року. Року, про який вже зараз можна сказати, що він виявився надскладним та сповненим випробувань для України та всього українського народу. Усупереч всім невтішним прогнозам, кожен з нас сподівається, що ця осінь принесе на рідну землю мир, злагоду та початок всебічного розквіту нашої держави.
Друзі, ми пропонуємо вашій увазі добірку композицій сучасних українських виконавців, присвячених осінній порі року та пов’язаних із нею особистісним внутрішніми переживанням. Нехай ваша осінь стане ще яскравішою та барвистішою завдяки гожій українській пісні.
Слухайте, завантажуйте та діліться вартісною українською музикою. Не забувайте підтримувати українських виконавців – купуйте ліцензійні диски, приходьте на живі концерти та надсилайте музикантам ваші відгуки та враження, пов’язані з їхньою творчістю.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Дмитро says:

    я б ще добавив щось гурту Контрабас

  2. Андрій says:

    погано що така гарна музика не грає на радіо у м. Краматорськ. Але я знаю, що Краматорськ -це УКРАЇНА, Донбас- це УКРАЇНА. Дякую

  3. Ірина says:

    Чудова добірка! Не вистачає тільки треку Марії Чайковскьої “Осінь”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *