Orlower – Сам на сам
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Orlower – Сам на сам (Сингл)

Orlower – нове ім’я української альтернативної музики, але з добре знайомим обличчям. Отже, знайомтеся, львівська grunge-формація Orlower є проектом бас-гітариста/бек-вокаліста знаних гуртів «Анна» та Laur Іллі Орлова, який вирішив не гаяти часу поки вищезгадані гурти знаходяться у стадії творчої відпустки, заснувавши свій власний окремий проект. У цій ініціативі його підтримали та долучилися до команди Юрій Підцерковний (Latur, «Анна»), Олександр Гладищук (Latur, Peach Blossoms) та Олег Лацик («Дикі серцем»).

Інформацію про заснування нового гурту музиканти почали поширювати у соціальних мережах 31 січня 2017 року, а вже за якийсь тиждень на розсуд меломанів було презентовано дебютний сингл Orlower під назвою «Сам на сам», та відзняте на студії відео у якості доповнення до нього. Зйомка студійного промо-відео та запис самого треку проходили на франківській студії звукозапису Frost Magnetic Records. За словами Іллі, ця пісня стала символічним початком спільного музичного шляху новоствореного колективу і вже за деякий нетривалий час Orlower обов’язково порадує слухачів наступною новинкою, адже просто зараз вже має у своєму доробку декілька практично завершених композицій.

«Це втілення юнацької мрії! Я дуже тішуся, що мені вдалося зібрати навколо команду справжніх однодумців, і що наразі колись далека мрія стає реальністю. Наша музика – це сплеск внутрішньої енергії та амбіцій кожного, хто від сьогодні рухатиме та розкачуватиме цю бойову одиницю. І саме тому на роль дебютного синглу ми вирішили обрати саме трек «Сам на сам», головна ідея якого полягає у взаєморозумінні», – каже засновник Orlower.

Ну а для того, щоб першими дізнаватися про новини та подальші релізи від хлопців з Orlower, підписуйтесь на сторінки гурту ВКонтакті та Facebook. Далі буде!

Orlower – Сам на сам


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *