Orlower – Присмак пустої розмови
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Orlower – Присмак пустої розмови (Сингл)

Нагадаємо, що попередній сингл проекту Orlower (ознайомитися з ним можна тут), було записано на франківській студії звукозапису Frost Magnetic, а от робота над новою композицією «Присмак пустої розмови», відповідно до задуму музикантів, проходила вже на студії Muzproduction у Львові. І це зовсім не означає, що учасникам команди не сподобалася минула локація, ба більше, така часта зміна студій звукозапису матиме місце і в подальших напрацюваннях колективу, адже за допомогою даного рішення вони прагнуть хоча б частково змінювати атмосферу кожного наступного треку і загальний підхід до роботи.

«У пісні «Присмак пустої розмови» піде мова про невдалий досвід у особистому житті, а також про оточуючих людей, на яких покладаєш певні надії, а в результаті отримуєш пустоту в середині. Це свого роду «гімн невдалого досвіду та помилок». Даний трек ми записали у Львові, саунд-продюсером та інженером запису виступив я. Загалом творчий процес творення нового матеріалу у нас складається наступним чином: зазвичай, я показую хлопцям свої певні акустичні напрацювання, за необхідності ми вносимо до них корективи, а вже потім всі разом перетворюємо їх на важке гітарне звучання. Саме так сталося і цього разу», – розповів «Нотаткам» засновник Orlower Ілля Орлов ( «Анна», Latur).

За його словами, наразі проект у повному складі наполегливо працює над подальшим авторським матеріалом задля того, щоб найближчим часом порадувати слухачів наступними новинками. Окрім того, цілком можливо, вітчизняні меломани незабаром побачать і довгоочікувані анонси перших концертних виступів Orlower. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Orlower – Присмак пустої розмови

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *