Оркестр Че – Що вони бачили
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Оркестр Че – Що вони бачили (EP)

Маємо для вас новинку від харківської формації музичних експериментаторів «Оркестр Че» під назвою «Що вони бачили», що являє собою добірку творів на слова популярного представника сучасної української поезії, земляка музикантів – Сергія Жадана. Запис, зведення та мастеринг матеріалу нового міні-альбому проходили на місцевій студії звукозапису «Студія О!» під керівництвом Дмитра Зінченка та Олександра Айзацького. За словами самих музикантів, робота над даним релізом достатньо широко розтягнулася у часових проміжках та навіть практично сягнула п’яти років.

«Особисто мене вже багато років надихала поезія Жадана, тому наш EP «Що вони бачили» – це своєрідна подяка за натхнення! Ми обирали для нього твори за двома критеріями: щоб вірш подобався, і щоб його потенційно можна було би заспівати. До речі, багато що з того, що мені страшенно подобається в творчості Жадана, проспівати так і не вдалося. Наприклад, я готовий проспівати абсолютно всю збірку «Історія культури 20 сторіччя», але не знаю як», – коментує для «Нотаток» новинку фронтмен гурту Олег Каданов.

Разом з тим він зазначає, що цілком можливо у майбутньому це і буде видаватися можливим, адже наразі «Оркестр Че» знаходиться у творчому пошуці. «Якщо говорити особисто про мене, то я зараз багато сил та часу віддаю трьом проектам – «Лінія Маннергейма» (разом з Жаданом та Турчиновим), «Мантри Керуака», а також пишу музику до вистави», – підсумував лідер «Оркестру Че».

Українська музика: Оркестр Че – Що вони бачили

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Anon says:

    Не проникся… Якийсь трохи брєд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *