Оркестр Че – Час працює на мене
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Оркестр Че – Час працює на мене (Кліп)

Презентуємо вам новий відеокліп харківського арт-рок гурту «Оркестр Че» під назвою «Час працює на мене», над яким працювало близько сорока людей протягом останнього календарного півріччя. Режисером свіжої роботи виступив гітарист гурту Pur:Pur Євген Жебко, сценарій написав Олег Каданов, а операторську роботу блискуче виконали Денис Красько, Дмитро Слєдюк та Кирило Гончар.

«А ось і прем’єра! Нещодавно якраз згадував, як ми зустрілися навесні з Олегом і він запропонував зробити відео для «Оркестру Че». Тоді я навіть собі і уявити не міг, чим все це закінчиться через шість місяців», – зазначив режисер. У свою чергу лідер гурту Олег Каданов висловив у соціальних мережах щиру вдячність кожному, хто долучився до створення першого за більш ніж три останні роки кліпу формації.

«Головна ідея кліпу зав’язана на внутрішній боротьбі. Юнацький максималізм, неприйняття власного альтер его , що з часом переростає у розуміння дуалізму і, як результат, смакування життя, як гри», – розповів «Нотаткам» співак.

Зйомки атмосферного музичного відео відбувалися на закинутій станції з вивчення іоносфери під Змієвом (поблизу Харкова) та в Національному природньому парку Дворічанський. У результаті глядач отримав гармонійне поєднання тексту Жадана із музикою талановитих виконавців та мальовничими краєвидами Слобожанщини.

В основу пісні «Час працює на мене» покладено вірші відомого сучасного українського поета, письменника та музиканта Сергія Жадана. Цікаво, що майбутній, шостий за ліком студійний альбом гурту «Оркестр Че», куди увійде і вищезгаданий трек, буде повністю побудовано на творах Сергія. Слідкуйте за новинами!

Теґи: Оркестр Че, Час працює на мене

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *