Оркестр Че – *****
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Оркестр Че – ***** (Альбом)

З радістю презентуємо вам ще одну цікаву новинку, яка надійшла зі стану нешаблонного харківського гурту «Оркестр Че». Нещодавно музиканти представили для ознайомлення всім охочим меломанам свою нову, п’яту за ліком студійну платівку з цікавою назвою «*****», що вмістила у себе вісім авторських творів колективу, сім з яких виконано російською мовою, і один трек «Чорний слід» – українською мовою. Нагадаємо, що з цим україномовним треком «Оркестру Че» ще до релізу платівки можна було ознайомитись на офіційному сайті колективу, адже пісню було презентовано раніше у якості інтернет-синглу. Варто відмітити, що до списку треків нового диску не потрапила ще одна україномовна новинка «Час працює на мене», а чому саме, ми пояснимо вам трохи нижче.

Повернемося до назви альбому «*****». Ні, це не п’ять зірочок на пляшці коньяку, як дехто міг подумати, а трохи інше, як, напевно подумала інша частина читачів. Отже, за цими зірочками на обкладинці диску харків’яни замаскували такий собі посил, при чому посил, явно висловлений нецензурною лексикою. «Однією з головних ідей альбому є осмислення буття в переломній точці, коли те, як усе відбувається вже не задовольняє, а як хочеться – ще не виходить. Звідси пішла і назва альбому «*****» – зашифрована сакральна фраза «на х*й!». Адже багато кому відомо, що для того щоб певні зміни дійсно відбулися, потрібно повністю відмовитись від минулого за допомогою ментального скальпеля, та, власне, цієї сакральної фрази», – розповів «Нотаткам» лідер гурту Олег Каданов.

Над своїм новим альбомом «Оркестр Че» працювали на студії «О!» достатньо довго – близько двох останніх років – що було викликано рядом певних причин. Одна з них, як би це дивно не звучало, ще один альбом. Так, дійсно, музиканти одночасно працювали одразу над двома своїми лонг-плеями, один з яких буде повністю присвячено творам на слова Сергія Жадана. Саме до нього й увійде вищезгадана нами пісня «Час працює на мене», на яку, до речі, було також відзнятокліп. Не пропустіть!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *