Orinoko – Нове життя
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Orinoko – Нове життя (Сингл)

Друзі, продовжуємо із радістю знайомити вас із діяльністю молодих цікавих вітчизняних команд та сьогодні пропонуємо до вашої уваги дебютний двотрековий сингл «Нове життя» від юного львівського гурту Orinoko. Дві представлені пісні «Нове життя» та «Хіба не так?» є дуже символічними роботами для кожного учасника колективу, адже до моменту їхнього релізу вони достатньо довго йшли.

Історія гурту Orinoko розпочалася у Місті Лева близько року тому – вокаліст Андрій Легкий, після виступів у іншій місцевій формації «Бренд», яка припинила свою діяльність з ряду причин, довгий час жив із думкою про новий музичний проект, тож діяльність у гурті Orinoko стала для нього справжнім викликом та новим стартом. Початково команда функціонувала у вигляді акустичної формації, але потім трансформувалася у повноскладовий живий рок-колектив.

«Пісень з часом назбиралося достатньо, і от назрів той момент, коли ми засіли в студії, і нарешті записали наші дві дебютні роботи. З одного боку це наша проба пера, але з іншого ці треки ідеологічно поєднані між собою, що можна зрозуміти із текстів та музики, тож ми вирішили поєднати їх у єдиний сингл», – розповів «Нотаткам» фронтмен Orinoko.

На найближчу осінь поточного року музиканти запланували видання цілого повноформатного альбому, адже авторського матеріалу для цього вже зараз у гурту вистачить із лишком. Окрім того, наразі ідуть перемовини учасників колективу із деякими радіостанціями щодо трансляції пісні «Нове життя» у їхньому етері, тож перспектив у команди, як бачимо, вистачає. Підписуйтесь на новини Orinoko у соціальних мережах та слідкуйте за анонсами.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *