Орест Лютий - Сувора Українізація
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Орест Лютий – Сувора Українізація (Альбом)

Скандальний професор антропології Орест Лютий і його антитоталітарний гурт «Сталін унд Гітлер капут» презентували слухачам свій новий альбом «Сувора Українізація», що увібрав у себе тринадцять свіжих композицій під грифом strong. «Зі своїм північним братом розмовляю тільки матом», – неодноразово заявляв пан Орест, водночас прохаючи всіх чітко розрізняти поняття росіянина, москаля, кацапа, українця, малороса і хохла, які фігурують у багатьох його піснях, адже без розуміння цих визначень творчість співочого професора може видатися не чітко спрямованою, безглуздою або ж занадто радикальною. «Всі композиції нової платівки – висловлення щирої підтримки кожному українцю, який бореться за своє законне право на свободу, чесність, легітимність і прозорість всієї владної системи, – розповідає Орест (він же Антін Мухарський), – підтримки українського духу в сучасній нелегкій боротьбі, яка обіцяє бути довгою і виснажливою».

Самі події на Євромайданах по всій Україні співак і шоумен назвав розквітом української національності, розквітом заспаної природньої свідомості всіх небайдужих громадян. Він закликав всіх людей не боятися ворога, адже Український народ обов`язково вийде переможцем з цієї кривавої війни, саме так, як вже неодноразово показувала нам історія.

Альбом «Сувора Українізація» розповсюджується на вільній основі в Інтернеті, а придбати фізичний компакт зі свіжим релізом всі бажаючі зможуть виключно на майбутніх живих концертах митця. Варто зазначити, що видання свіжої платівки приурочено до дня народження проекту «Лагідна та сувора українізація», а також самого Ореста Лютого, яке датується 1 лютим.

Завантажити


Пан Антін також розповів, що по аналогії з «Лагідною українізацією», пісні з суворого відділення також отримають своє візуальне втілення у вигляді відеокліпів, які будуть викладатися у всесвітню мережу щотижня. Вже зараз повністю завершено роботу і оприлюднено перше відео із зазначеної серії під назвою «Гаспада малороси». «Ставайте патріотами, любіть Батьківщину, працюйте на її благо! І, тоді, побачите, як гарно заживеться у нашій рідній Україні! Слава Україні! Слава Героям!» – Значиться в анотації співака до нового відео.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок-музика, музика українською, украинская музыка, Орест Лютий, новий альбом Ореста Лютого, Сувора українізація, офіційний альбом, новий альбом Ореста Лютого 2014, Сталін унд Гітлер капут, Антін Мухарський, Гаспада малороси, відеокліп гаспада малороси, скачати орест лютий сувора українізація, завантажити сувора українізація 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *