Орест Лютий – Росіян в Донбасе нет
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Орест Лютий – Росіян в Донбасе нет (Кліп)

Орест Лютий продовжує поливати напалмом український медійний простір! Цього разу професор антропології презентував у мережі свій новий офіційний кліп на пісню з промовистою назвою «Росіян в Донбасе нет», у якому, разом з бійцями батальйону «Дніпро-1», розстріляв портрет президента країни-північного сусіда.

Режисером та оператором нового відео став Єгор Трояновський, автором сценарію виступив сам Антін Мухарський, творець образу свого альтер-его Ореста Лютого. У ролику, присвяченому вищезгаданому батальйону «Дніпро-1», було задіяно реальних бійців, командирів та бронетехніку, які просто зараз воюють на сході України. До речі, саме цей добровольчий полк Орест зі своїми побратимами нещодавно відвідали для концертного поздоровлення зі другою річницею офіційного заснування.

Окрім роботи над піснею та відео «Росіян в Донбасе нет» Ореста Лютого, Антін Мухарський не забуває і про свою письменницьку діяльність. Відтак, на нещодавно розпочатому цьогорічному книжковому форумі «Книжковий Арсенал» відбулася офіційна презентація його чергової літературної новинки – художнього альманаху «Сказкі руssкаго міра», створеного разом з художником Іваном Семесюком (орфографія назви оригіналу збережена). Придбати цю та іншу тематичну літературу, а також диски Ореста ви можете на сайті Українського культурного фронту.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *