Орест Лютий - Путін От*бісь
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Орест Лютий – Хуйло От*бісь (Відео)

Новий хіт «Путін От*бісь» від суворого українізатора Ореста Лютого та його побратимів чимдуж набирає популярність у соціальних мережах. Пан Орест (він же Антін Мухарський) присвятив свою свіжу композицію історичному визволенню Слов’янська та Краматорська від сеператиської наволочі, яке має закласти міцне підґрунтя для майбутніх перемог наших військових в усіх окупованих районах України. Пісню символічно завершили мотивами українського народного антипутінського твору «Ла-ла-ла».

Сама ідея створення такої пісні народилася у митців під час виступу перед вояками на військовій базі «Луна», що під Слов’янськом. Ось що з цього приводу розповів Антін Мухарський: «А пісня про «Путін х..ло» буде сьогодні?» – питається у нас перед виступом один з військових. «Так у нас нема такої пісні». «Ну ви ж там співаєте пішли на х…». «А, так то ми співаємо про російських шовіністів». «А яка різниця…То буде?» Ми з Іваном (гітаристом-бандуристом акомпаніатором) перезираємося. Він ствердно киває головою. Мовляв, не готували, але можна. Продовжуємо концерт і переходимо до «Суворої українізації». Майже наприкінці всі разом співаємо пісню «на спецзамовлення». Хлопці щасливі. Слава Україні! Героям Слава!»

Нагадаємо, що нещодавно, в ефірі телеканалу Tvi, Антін Мухарський презентував свою авторську документальну стрічку «Майдан. Мистецтво спротиву», яку можна переглянути за наступним посиланням. А вже зовсім скоро світ побачить ще один мистецький артефакт, присвячений Майдану – великий альманах «Майдан. (Р)Еволюція духу», до якого увійшло понад 40 інтерв’ю та ессеїв з учасниками подій та найвидатнішими митцями України, близько 300 найкращих фотографій та багато іншого. Слідкуйте за новинами від Ореста Лютого!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *