Орест Лютий – Приватний Підприємець
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Орест Лютий – Приватний Підприємець (Кліп)

Орест Лютий відзняв новий кліп на справжній гімн усіх приватних підприємців України! Журналісти вже встигли новий ролик «Приватний підприємець» охрестити скандальним, проте він, звісно ж, значно менш радикальний у порівнянні з попередніми роботами пана Ореста, чого варте тільки одне з минулих відео «Росіян в Донбасе нет». Тим не менш, новинка також викликала жвавий ажіотаж у мережі, активізувала інтернет-ботів сусідньої країни, та запам’яталася вітчизняному слухачу практично вірусним приспівом.

Отже, в новій роботі Ореста Лютого перед глядачами постає образ українського приватного підприємця, такого собі Миколи Петровича Ємця, який свого часу пер з Китаю дешеве неякісне барахло, з Турції возив фрукти-овочі, а в сусідній Польщі масово закупав йогурти та іншу кисломолочну продукцію. Цим напевно він би і продовжував займатись до сьогодення, аж раптом країну спіткала революція і Микола Петрович із побратимами вирушив палити автомобільні покришки на столичний Майдан. Вже після цього, непередбачувана доля закинула колишнього не надто успішного приватного підприємця на схід України, воювати із ворогом у зоні АТО. Відстрілявши своє та повернувшись додому, у Миколи Петровича, як то кажуть, поперло, і тепер він вже поважний власник виробництва, що роз’їжджає по ньому на чималому джипі марки «Форд», який їсть бензину чи не більше ніж його колишній фронтовий танк.

На жаль, далеко не завжди такими історіями можуть похизуватися наші бійці передової, але варто відмітити, що цей оптимістичний ролик є радше роботою надихаючою, ніж фактичною.

Додамо, що використана у відео пісня «Приватний підприємець» увійшла до нового студійного альбому Ореста Лютого під назвою «Росіян в Донбасе нет», який наразі можна придбати по передзамовленню у самого артиста разом з іншою новинкою «Злые пиндосы», виданою у рамках проекту «Українізація на експорт».

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Василь Холомитник says:

    Орест Лютий у своєму стилі) Тільки я щось про джип не дуже втямив… Тобто альтернатив нема – або невдаха-підприємець, або крутелик?

  2. Сергійко says:

    Нє, ну я канешн все розумію, та диски по 150 грн цереально перебор. «Це гітарний перебор», Орест)) Ви ж наче не ОЕ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *