Орест Лютий – Перехрестись На Сонце
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Орест Лютий – Перехрестись На Сонце (Сингл)

Альтер-его Антіна Мухарського, співаючий антрополог Орест Лютий, продовжує порціонно оприлюднювати свої нові творчі доробки з програми «Росіян в Донбасе нет», яка на цей раз складається не з українізованих версій радянських хітів, а являє собою добірку повноцінного авторського матеріалу. Відтак, слідом за декількома гумористичними роботами, настав час для інтернет-презентації композиції під назвою «Перехрестись на сонце», сповненої трагізму.

«Ця робота присвячується Василю Сліпаку – моєму мистецькому побратиму, що загинув на сході України, захищаючи нашу державу від російських загарбників», – лаконічно підписав новинку Орест Лютий. Нагадаємо, що Василь Сліпак під позивним «Міф» загинув 29 червня 2016 року від снайперської кулі у Бахмутському районі Донеччини, а за життя здобув славу оперного співака та 19 років жив та творив у Франції. З початком Майдану Василь розгорнув активну волонтерську діяльність на відстані від Батьківщини, а коли розпочалися бойові дії, приїхав захищати рідні землі. Вже у зоні АТО він отримав своє псевдо «Міф» через неймовірно успішну партію Мефістофеля у найвідомішій опері Ш. Гуно «Фауст», яку він виконав у 2012 році в Парижі.

На останок додамо, що незабаром Орест Лютий наживо виконає свою оновлену концертну програму, включно з композицією «Перехрестись на сонце», під час великого київського сольного концерту, що відбудеться 29 жовтня у Будинку Офіцерів.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *