Орест Лютий - Нові пісні
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Орест Лютий – Нові пісні

Три нові пісні професора антропології Ореста Лютого і гурту “Сталін унд Гітлер капут” були представлені на телеканалі TVi у рамках анархо-кабаре Антіна Мухарського “Зелена лампа”, що виходить в ефір щонеділі о 22:00. Деякі глядачі вже мали змогу раніше ознайомитись з представленими композиціями на живих виступах митця, проте студійного запису вони досі не мали. Зазначимо, що Антін Мухарський окрім телевізійної діяльності наразі активно займається своїми музично-культурологічними проектами лагідної і суворої українізації, новий матеріал з яких він обіцяв представити вже восени 2013 року.
Перша із зазначених пісень Ореста Лютого, за його словами, рекомендується для прослуховування у дитсадках Донеччини як урок антитабачниківщини і присвячується закатованому в радянських таборах видатному українському поету і прозаїку Василю Стусу. Створена вона за мотивами відомої радянської пісні “Я прошу, хоть ненадолго”.

Теґи: Орест Лютий

Композицію “КацапОрест Лютий присвячує всім особам слов’янської національності, які після декількох літрів міцного алкогольного напою дивним чином віднаходять у собі загадкову російську душу. Пісня на мотив хіта СРСР “Идет солдат по городу” входить у так звану категорію “обов’язково до запікування в ефірі” і виконується у рамках проекту “Сувора українізація“. Як неодноразово зазначав митець, його творчість протипоказана людям з обмеженими розумовими здібностями, спричиненими браком освіти чи культурного виховання, неповнолітнім, вагітним жінкам, особам із ознаками політичної шизофренії і, найголовніше, людям без почуття гумору.

Теґи: Орест Лютий

І ще одна новинка – пісня “Буратино-шовіністичні запроданці йдуть нах…”

Теґи: Орест Лютий

Вам також має сподобатись...

5 коментарів

 1. Богдан says:

  Якщо чесно, то це слухати бридко. Я не розумiю як про нього ще хтось пише, i дозволяє з цими пiснями давати концерти…

  1. lev says:

   Дійсно, “хохли” його пісень не розуміють і не люблять.
   А він же попереджав кому не рекомендується слухати. Навіщо ж мучити себе і слухати, а потім жалітися? Це мазохізм

 2. Олександр says:

  Шедевр,прямо в десятку.Хоч один митець підняв цю тему.Правда очі коле.Це тим дописувачам,які ніяк не видавлять з себе раба.

 3. Андрій says:

  Молодець Орест! Продовжуй в тому ж дусі! Слава Україні!

 4. Бабенко says:

  В тему,на зло всім)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *