Орест Лютий
Живі виступи, Матеріали

Орест Лютий – Live in Bochka 22.06.13 + Музика для дорослих

Вчора, 22 червня, відбувся виступ професора антропології Ореста Лютого із програмами лагідної і суворої українізації в київській “Бочці” на Подолі. Двогодинний концерт було поділено на два відділення “light” і “strong”, що різнилися кількістю вмотивованої ненормативної лексики в композиціях, тож кожен, хто боявся отримати культурологічний шок, міг безболісно і завчасно покинути залу. Проте кількість глядачів лише невпинно зростала, а ближче до середини виступу, люди стояли навіть на сходах що ведуть до входу у залу і в унісон завзято підспівували відомим українізованим хітам.
Під час п’ятнадцяти хвилинної перерви між відділеннями на сцені з’явився український радикальний поет і шоумен Артем Полежака, якого публіка також сприйняла на “ура” і довго не хотіла відпускати зі сцени після останнього вірша.
Орест Лютий виконував як загальновідомі пісні з першої платівки “А я – не москаль”, так і суворі українізовані композиції, що увійдуть у наступний диск митця під грифом “strong”. Дві такі композиції ви можете переглянути на аматорському відеоролику, що додається.
Як зазначив після виступу Орест, нова платівка “Суворої українізації” має побачити світ приблизно після Нового року, а деякі композиції з неї, що раніше не виконувались, можна буде почути на живих виступах у вересні-жовтні. Також наразі ведеться активна робота над проектом з махновських, емігрантських і анархічних пісень “Мама-Анархія”, Інтернет-реліз дебютної платівки якого відбувся нещодавно. Наразі заплановано записати ще два альбоми у рамках цього проекту, один з яких буде повністю на українській мові, а інший виключно на англійській. Пісні англійською будуть присвячені всім народам, що ведуть чи вели визвольну боротьбу за незалежність і національне визнання своєї держави. Тож, слідкуйте за новинами від Ореста Лютого і антитоталітарного гурту “Сталін унд Гітлер капут”.

І на сам кінець вашій увазі пропонується музично-культурологічний проект “Лагідна українізація” від Ореста Лютого в телевізійній програмі “Музика для дорослих” з Марією Бурмакою, ефір якої відбувся 21 червня на каналі ТВі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *