Орест Лютий - Концерт у Харкові (28.04.2015)
Живі виступи, Матеріали, Популярна музика

Орест Лютий – Концерт у Харкові (28.04.2015)

До вашої уваги повне відео з нещодавнього концерту професора антропології Ореста Лютого у супроводі антитоталітарного гурту «Сталін унд Гітлер капут», який відбувся 28 квітня 2015 року в приміщенні концертного залу «Україна», що у Харкові.

Протягом виступу, що тривав близько двох годин, для глядачів було виконано пісні з двох різних за радикалізмом програм – «Лагідної та Суворої українізації», повні записані версії яких можна придбати на двох окремих дисках в інтернет-магазині Ореста Лютого за наступним посиланням, або ж там же, але у форматі колекційного дводискового digipack-у. До того ж, під час вищезгаданого виступу пан Орест виконав кілька нових прем’єрних пісень та анонсував видання третього альбому проекту, який носитиме назву «Російська українізація» або ж «Українізація російською». Новий реліз має побачити світ наприкінці 2015 – на початку 2016 року, тож слідкуйте за новинами.

Також зі сцени залу «Україна» було представлено ще одну новинку – свіжий автобіографічний роман Ореста Лютого / Антіна Мухарського «РОЗРИВ. Як я став “націонал-фашистом”, покинув дружину та сімох дітей», який, до речі, було видано саме у харківському видавництві «Фоліо».

Повертаючись до самого концерту, зазначимо, що охорону всім присутнім забезпечував полк «Азов», а за відзняте відео маємо подякувати Харківському Правому Сектору.

Теґи: Українська музика, Орест Лютий

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *