Орест Лютий – Катя-ватніца
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Орест Лютий – Катя-ватніца (Кліп)

Чергову порцію пекельного чаду для всіх не обділених почуттям гумору бандерофашистів приготував епатажний професор антропології Орест Лютий зі своїми побратимами. Нова пісня пана Ореста «Катя-ватніца» недаремно побудована на суміші української мови, російського язика та суржика, адже йдеться у ній про типову жительку Криму, якій, за словами автора, довелося віч-на-віч зустрітися з новим, досі небаченим підвидом вампірів. Ці тварюки, на відміну від своїх голівудських братів, харчуються зовсім не кров’ю, а людським мозком, цинічно справляючи на звільнене місце свою маленьку природну потребу. Одразу попереджаємо: обережно, ненормативна лексика.

В основу колоритної композиції «Катя-ватніца» покладено вірші сучасного українського гумористично-провокативного поета Артема Полежаки, який, до речі, разом з Орестом Лютим також з’являється у кадрі нового кліпу. Автором та продюсером ролику, звісно ж, виступив сам Антін Мухарський, заручившись допомогою Олександра Сєргієнко та Марії Відейко зі Imagination Format Studio. Оператором та за сумісництвом режисером став Єгор Трояновський.

На сам кінець додамо, що у відгуках під відео на YouTube, вже звично для творчості Ореста Лютого, починають проявляти активність боти сусідньої країни, тож якщо буде час, перегляньте – підсилює враження від роботи та виправдовує вмотивоване використання митцями ненормативної лексики.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *