Орест Лютий - А я - не москаль
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Орест Лютий – А я не москаль (Альбом)

Дебютний альбом радикального професора антропології Ореста Лютого під назвою “А я – не москаль” розійшовся настільки швидко, що було прийнято миттєве рішення щодо видання додаткової партії компактів, щоб всі бажаючі могли їх придбати. Диск “А я – не москаль” містить в собі матеріал з культурологічного проекту “Лагідна Українізація“, який виконується Орестом Лютим і колективом “Сталін Унд Гітлер Капут” у наступному інструментальному складі: барабани, гітара, акордеон, туба і бандура. До речі, у поєднанні музичних інструментів теж присутнє певне новаторство, адже душа українського народу – бандура і класична радянська туба ніколи не звучали разом на одній сцені за всю світову музичну історію.

Альбом “А я – не москаль” було записано на київський студії “Sound Garage” і видано за підтримки мистецької агенції “Наш Формат”. Звукорежисером та саунд-продюсером релізу виступив Юрій Акоп. Дещо пізніше, завдяки старанням товарищів-однодумців з Америки, було видано лімітовану серію вінілових платівок, яка склала одну тисячу примірників, сто з яких дісталися України, а решта розійшлася по різним куточкам світу. Друзі митців взяли на себе всю організацію і фінансові витрати на видання платівки, адже за їх словами, в Сполучених Штатах Америки наразі налічується досить велика кількість прихильників творчості Ореста Лютого.

Орест Лютий і колектив “Сталін Унд Гітлер Капут” – це творче об’єднання різних особистостей із спільним світоглядом, до якого входять: Антін Мухарський (Орест Лютий), Дмитро Мотузок (Любомир Барка), Іван Панасюк (Ярема Гай), Микола Борисенко (Коля Воробйов) та Анатолій Одеський (Орсон Велс).

Придбати ліцензійний диск можна за наступним посиланням.

Ви можете підтримати українських виконавців, придбавши ліцензійну продукцію за посиланням. І на останок пропоную вашій увазі відео переповненого емоціями Ореста Лютого, яке було знято одразу після виходу альбому “А я – не москаль“:)

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Галина says:

    Антон,БРАВО!!! Если правительство наше – импотентно,то хоть Вы постоите за нашу честь!!!!!!!Сколько можно деликатно утираться? Давно пора плюнуть в кацапам ответ! Я Ваша навеки!!!(Послала ссылку на Ваши песни своим друзьям-россиянам. Надоело мне с ними бороться в одиночку.Теперь буду с Вашей помощью.Спасибо.)

  2. Олександр says:

    Молодчина Антон! Твоїми піснями можна лікувати зомбонутих і піднімати український патріотизм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *