Орест Лютий – А тєло пєло
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Орест Лютий – А тєло пєло (Кліп)

Професор антропології Орест Лютий (сценічний псевдонім Антіна Мухарського) вчергове «підірвав» український медійний простір. На цей раз великий резонанс та численні обговорення викликав у мережі новий кліп Ореста на пісню «А тєло пєло», вихід якого було приуроченого до 9 травня 2016 року. Автором сценарію та режисером нової роботи виступив сам Антін Мухарський, оператором та режисером монтажу став Єгор Трояновський. Постановка трюків та елементів бійки: Петро Тресько та Руслан Горілий.

У кліпі під назвою «А тєло пєло» змальовується історія, що трапилася в одному зі львівських караоке-барів, де адепти «руського міра» вступили у відкрите протистояння з українськими патріотами та АТОшниками та, звісно ж, зазнали чергової поразки.
«У нас у країні великий прошарок «біогумуса» – людей з минулого, які досі продовжують жити в «совкє». Я вважаю, що це не українці, не росіяни, а просто «совєцькі» люди, головним героєм для яких досі є Чебурашка, душу яким кожен день гріє образ олімпійського мішки, а улюбленим смаколиком лишились булочки «по 3 копєйкі», – зазначив в одному зі своїх останніх інтерв’ю Орест Лютий.

Саме про таких людей, в головах яких продовжує жити Радянський Союз, розповідає у своєму новому ролику «А тєло пєло» відомий «суворий українізатор» Орест Лютий. До речі, якщо ви бажаєте наживо почути цей та багато інших гучних хітів Ореста і його анти тоталітарного гурту «Сталін унд Гітлер капут», завітайте вже завтра, 12 травня 2016 року, на виступ у столичному Докер Пабі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *