Орест Лютий – Нахєра
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Орест Лютий – Нахєра (Кліп)

Орест Лютий продовжує розвивати оновлений напрямок своєї електронно-іронічної творчості і наразі вже готовий представити вам свою другу тематичну роботу під символічною назвою «Нахєра». Цікаво, що в її основу покладено реальну життєву історію автора, про яку ви напевно що чули завдяки вітчизняним медіа. Отже, присвячується Павлу Петренко та Ірині Луценко.

«Чи стикалися ви з домашнім насильством? Уточню: з жіночим домашнім насильством? Багато чоловіків замовчують той факт, що їх п..здять дружини. Замовчують, жартують, не звертають уваги. А й дійсно, у чоловічій компанії все ясно: атакують – бий у відповідь! А що робити, коли на тебе із сковорідкою в руках кидається, може ще трошки буха, осатаніла самка із криком «уб*ю бля-а-а-а-ать!». Спершу захищаєшся, увертаючись від ударів, смієшся… Аж потім пропускаєш удар. Потім ще один і ще… А вона входить у смак. І вже не смішно. Злегка так, у чверть сили, штурхаєш її, аби привести до тями. І раптом: «А-а-а-а-а, домашнє насильство…».

Суд за її позовом стає на бік «ображеної жінки» у 100% випадків. І ось ти вже у тюрмі… Не віриш, коли сусід по камері розповідає тобі, що подібним провокаціям їх вчать на спеціальних жіночих курсах. Я не жартую!!! Цілі інституції тренерів, коучів, експертів, чорних адвокатес, підкуплених суддів та нахабних юристів під прикриттям блядського міністерства юстиції, яким керує «Петренко – гей, почуй людей», забивають чоловіків як мамонтів, відбираючи їхнє майно, а часом і свободу під благородними гаслами «захисту прав дітей та жінок».

Завдяки руху «Чужих дітей не буває», я вже чотири роки не можу побачити власних дітей, бо їхня мама мене до них не пускає, заручившись підтримкою представника президента у ВР Ірини Луценко, а та навіть не хоче вислухати мене, коли я намагаюся пояснити свою позицію по цьому питанню, пихато відвертаючи тюнінговану мармизу. Ба більше, підтримує, коли колишня дружина, а далі й сам Міністр юстиції зводить на мене у ЗМІ наклепи, буцім я є злісний аліментник, хоч я НІКОЛИ не значився у так званих «списках ганьби». Цю брехню активно розганяють проросійські ЗМІ, та численні м*сквороті д*біли, яких я дістав своїми піснями. Війна є війна. Але курва-мама, не на того напали!

Адже я – ЧОЛОВІК! УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІК! Я справлюся. Бо вмію і знаю, як заробити і на дітей, і на себе, і на свою родину! Я знаю як дати п..ди, м*скворотим бл*дям та зажраним жлобам-чиновникам. А ще – виверну кишені, аби записати альбом і зняти купу кліпів про ті проблеми, що хвилюють не тільки мене, але й моїх глядачів і слухачів, яким я безмежно вдячний за підтримку і розуміння!» – ділиться наболілим Антін Мухарський, він же Орест Лютий.

Орест Лютий – Нахєра
Офіційний сайт

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *