Орден небеС – Ілюзія снів
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Орден небеС – Ілюзія снів (Сингл)

Ужгородський metal-гурт «Орден небеС» презентував у мережі свою нову україномовну композицію «Ілюзія снів», яка наразі фактично отримала своє друге життя. Адже історія цього треку бере початок ще три роки тому, коли у складі команди співала вокалістка Анастасія Румянцева – саме під її жіночий вокал було написано перший російськомовний варіант тексту, який виконувався на живих виступах. Проте з поверненням колишнього вокаліста Сергія Пічкаря, музиканти вирішили переробити текст на українську мову, внаслідок чого композиція заграла новими фарбами.

«Пісня «Ілюзія снів» розповідає про кохання хлопця до дівчини, яка, не сказавши жодного слова прощання, покидає його. Без тями закоханий хлопець починає шукати її не знаючи про те, що дівчини вже немає… І тільки у його снах вони знову разом, знову близькі одне одному», – прокоментували «Нотаткам» головну ідею твору учасники «Ордену небеС».

Автором музики новинки виступив гітарист Молнар Артур, а доповнив її словами ще один гітарист Молнар Едуард. Композицію було записано на студії Quiet Studio за участі всіх інших учасників гурту – барабанщика Романа Славіка та бас-гітариста Івана Крайняя.

Надалі гурт планує записати найближчим часом ще два авторські треки, та пізніше презентувати повноцінний реліз у січні наступного року, приурочивши його до сьомої річниці діяльності команди. Також навесні буде розпочато зйомки відеокліпу на пісню «Ілюзія снів».

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *