Орбахоса
Живі виступи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Орбахоса – Колискова для Ічі (Відео)

Тому, хто любить час від часу зануритись у світ переднічних марень із міцним сплетінням думок, сподівань та рожево-дитячих мрій, неодмінно варто ознайомитись із композицією «Колискова для Ічі» від гурту «Орбахоса», яка, безсумнівно, підкреслить всі ваші сутінкові ілюзії, доповнивши їх дещо незвичними, чуттєвими та особистісними гранями. Ця колискова пісня, яка початково писалася для кішки із баскським ім’ям Ічі (в перекладі – Море), наразі, за словами її авторки, виконується для дітей, а також близьких і коханих людей.

Загалом, Іванну Погребенник, голос і душу «Орбахоси», багато чого пов’язує із країною на краю Середземноморського регіону, адже вона декілька років мешкала в Іспанії, а по поверненню додому деякий час співала іспанською мовою в колективі No Pasa Nada.
До речі, нещодавно Іванні пропонували повернутись до складу Івано- Франківського гурту, але в результаті вона відповіла відмовою через наміри присвятити всю себе гурту «Орбахоса».

Насправді «Орбахоса» – це і є Іванна, і вся творчість у рамках цього проекту, всі ідеї й музичні напрацювання є її особистою ініціативою, яку допомагають втілювати у життя друзі музиканти. Саме за їхньою допомогою наразі готується матеріал для першої повноформатної платівки «Орбахоси», яка обіцяє бути різноплановою та антиконцептуальною. «Пісні дуже різні,тяжко їх уявити разом в одному альбомі, але в цьому і буде фішка. Одну композицію ми плануємо записати із симфонічним оркестром, іншу зробити електронною, а ще іншу з цимбалами…» – розповіла співачка.

Щодо живого студійного відео до вищезазначеної композиції, то знімали його минулого 2013 року на франківській студії Frost Magnetic Records. Якісну музичну складову забезпечили друзі Іванни з гурту «Пан Пупец’» та Василь Юрців, який є режисером, а до того ж вокалістом теперішнього складу «Перкалаби». У такій дружній і невимушеній атмосфері творчість дається легко, тож весь матеріал було відзнято лише за один день.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *