Оратанія - Разом (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Оратанія – Разом (Кліп)

Нова відеопрем`єра від позитивних львівських хлопців з гурту «Оратанія» – свіжий кліп на пісню «Разом». Сама композиція не є новою, адже ще у 2010 році музиканти презентували її акустичну версію в ефірі телепередачі «Вечірній простір», а минулого року слухачі почули і студійний запис зазначеного треку.
Пісня «Разом» від гурту «Оратанія» також є саунтреком документальної стрічки «Золотий вересень» режисера Тараса Химича. Цей фільм розповідає глядачу про події на Західній Україні перед початком Другої Світової війни, прихід радянської влади, зміни кордонів і зникнення цілих держав зі світової мапи. Стрічка створювалась на основі унікальних архівних документів, не відомих раніше матеріалів і спогадів свідків – представників українського, польського і єврейського народів довоєнної Галичини.
Нагадаємо, що це далеко не перша співпраця «Оратанців» із Тарасом Химичем, адже саме він створив більшість кліпів гурту. «Нам неймовірно приємно працювати з усією командою «Invert Pictures» та особисто з Тарасом. Ми дякуємо долі і темній матерії всесвіту, які постійно зводять нас разом», – зазначили хлопці.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Оратанія, музика українською, украинская музыка, разом, кліп, відео, 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *