Опіум - Почуття і медалі (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Опіум – Почуття і медалі (Альбом)

Львівський рок-гурт «Опіум» нещодавно презентував свій другий повноформатний альбом під назвою «Почуття І Медалі», який побачив світ за п’ять років після оприлюднення дебютного студійника музикантів. Протягом даного періоду учасники гурту аж ніяк не забували про своїх слухачів, час від часу привідкриваючи завісу таємниці над новим матеріалом і викладаючи окремі новостворені сингли у всесвітню мережу. Проте навіть ті, хто вже чув частину композицій свіжої платівки на сторінках гурту в Інтернеті та на живих виступах, безсумнівно будуть зацікавлені оновленим аранжуванням зазначених пісень, співзвучним із загальними настроями платівки.

Щодо назви нового диску, який, до речі, можна або ж завантажити безкоштовно в Інтернеті, або придбати на фізичному компакті чи у сервісі Itunes, то вона є досить символічною для учасників формації. Перша її частинка «почуття» символізує емоційно-духовну складову релізу, за яку музиканти сподіваються отримати ті самі «медалі» у вигляді визнання слухачів, а також їхніх відгуків щодо представленого матеріалу. Окрім всього, назва «Почуття і Медалі» є також рядочком однієї з пісень диску.

Щодо загальної стилістики альбому, то в ній музиканти відмовились від характерних раніше експериментів з електронними семплами і звуками, віддавши перевагу класичному роковому та акустичному звучанню. Як розповіли учасники «Опіуму», всі мелодійні інструментальні партії зазначеного альбому записані виключно на струнних інструментах – гітарі, басі та віолончелі.

Під час роботи над альбомом не обійшлось без запрошених музичних гостей – у записі прийняла участь учасниця телевізійного шоу «X-фактор» Олександра Прилепська (гурт «3D»). Макет обкладинки розробив ілюстратор Станіслав Шевченко. Музичний матеріал було записано і зведено на львівській студії звукозапису «FONiЯ Records».

[fap_track id=”9299″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *