Опіум – Плеєр
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Опіум – Плеєр (Сингл)

«А може у неї в плеєрі пісня моєї групи?» – розмірковує в новій пісні лідер львівського гурту «Опіум» Олександр Іващук, автор слів та музики сьогоднішньої новинки під назвою «Плеєр». Прем’єра цієї чуттєвої роботи музикантів відбулася у соціальних мережах лише кілька годин тому, тож вже зараз ви можете вільно завантажити цей трек до своїх плеєрів, або ж підтримати команду та офіційно придбати його за допомогою сервісу Bandcamp.

Новий сингл «Опіуму» витримано у характерній для колективу стилістиці та сповнено роздумами про можливу зустріч двох самотніх людей, приводом для поєднання яких стала музика «з глибин її дорогого Blackberry». Задля підкреслення романтичного настрою композиції, до його запису було залучено колишнього учасника гурту, віолончеліста Володимира Котлярова.

Робота над треком, так само як і над попереднім синглом «Ласкаво просимо в клуб», відбувалася на студії Воля Records, де за його зведення та мастеринг відповідав Артем Матьовка, гітарист та саунд-продюсер ще одного львівського гурту Maria Brown.

Відтепер всі поціновувачі творчості гурту «Опіум», насамперед, звісно, жіночої статі, можуть спробувати втілити у життя сюжетну лінію нового синглу «Плеєр», а для того щоб ця спроба була ще більш тематичною, її можна здійснювати у фірмовій футболці формації.

Завантажити
Придбати


 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *