ONUKA – ZENIT
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

ONUKA – ZENIT (Сингл)

Після прем’єри нової пісні ZENIT в ефірі українських радіостанцій, ONUKA, нарешті, презентувала дану новинку й у мережі. За словами музикантів, вони вирішили представити свіжий трек на радіо 21 червня зовсім не випадково, адже то був найдовший день року, день, коли сонце наче застигло над головами, всі тіні поховалися, а страхи зникли взагалі. «Стосовно дня сонцестояння існує чимало легенд та прикмет. Ми вирішили створити свою — за кілька днів до офіційного релізу наш новий сингл ZENIT зазвучав о 12:00 одразу на всіх улюблених радіохвилях», – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Facebook.

Окрім того, фронтвумен ONUKA Ната Жижченко у своєму Інстаграмі запропонувала усім охочим меломанам приєднатися до своєрідного флешмобу – поділитися у сторіс відео із записом нового треку з радіо. У результаті вийшло, що хоча пісня на той час ще не з’явилася на музичних платформах, її шматочок вірусно вже прослухали декілька тисяч людей.

За словами виконавиці, вона прагнула створити пісню на зразок давніх українських веснянок, таку ж легку, сонячну і життєствердну. «Я воліла оспівати світ, у якому ми живемо, попри всі його вади та протиріччя. Зупиніться на хвилину. Знайдіть свій напрямок руху, коли сонце буде в зеніт», – закликала Ната.

Історія синглу ZENIT розпочалась одразу після виходу альбому MOZAЇКА (2018), і за цей час трек зазнав чимало трансформацій. Змінювались аранжування, один за одним на трек нанизувалися семпли зі серії старовинних платівок «Троїста музика», які дідусь Нати Жижченко збирав у різних частинах України.

У фінальній версії треку можна розчути чимало народних інструментів — цимбали, бандуру, дримбу, трембіту. Вже вкотре участь у роботі над піснею гурту взяв дитячий хор.

Після альбомних треків, які ввібрали в себе соціальні меседжі та сенси, свіжий сингл відкриває перед собою новий етап у дискографії ONUKA. ZENIT — це історія про іншу сторону похмурого, а часом і химерного світу. Коли сонце досягає свого зеніту, усі тіні навколо щезають, страхи людей ховаються. Навколишнє зупиняється щодня на мить, і в цій миті сховано прекрасне.

ONUKA – ZENIT
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Арт says:

    Велике дякую вам за цей ресурс. Використовую його та RSS для слідкування за новинами в нашій музиці.

    1. Дякую за відгук!

  2. Дмитрий says:

    Это уровень, даже чем-то напомнило Conjure One

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *