ONUKA – ZENIT (Кліп)
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

ONUKA – ZENIT (Кліп)

Виданий близько півроку тому сингл ZENIT від ONUKA отримав офіційне візуальне втілення. У записі цієї пісні використовували семпли зі серії старих платівок «Троїста музика», які дідусь Нати Жижченко збирав у різних куточках України.

Режисером нового кліпу виступив чоловік і саунд-продюсер Нати – Євген Філатов. У відео різні міфічні герої з гір, річок і полів танцюють під звучання цимбал, трембіт і телинок.

Автором задіяних колоритних образів традиційно стала дизайнер Леся Патока. Для виготовлення всіх костюмів було використано 15 мішків речей з секонд-хендів і жодного сантиметра нової тканини. П’ять шаманських масок, використаних у зйомках, пізніше були продані на благодійному аукціоні барахолки «Кураж Базар» у Києві.

«Коли було прийнято основний концепт історії ZENIT, Ната сказала мені: «Леся, ти можеш творити все! У всіх масштабах, найнеймовірніше що тільки зможеш придумати»! І ми почали творити… Складно замахнуться на казку, коли після фінального ствердження і всіх правок у тебе менше тижня часу… Але ми ж феї … Нам так і не вдалося поспати в останній день перед зйомками, це були довгі 38 годин без сну. Все це сталося тільки завдяки моїй команді. Її учасники не спали, не їли і творили зі мною ночі на проліт. Дякую вам за це! Адже без вас казка не трапилася би!» – пише у Facebook Леся Патока.

Як зазначила фронтвумен проекту ONUKA, вона дуже сподівається, що завдяки роботі ZENIT люди помітять все те прекрасне, що їх оточує. Адже, за словами співачки, не дивлячись на шалений ритм життя, інколи варто зупинитися щоб відчути щастя у моменті. «Ми помічаємо тільки те, що хочемо помічати», – додає виконавиця.

ONUKA – ZENIT
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *