Onuka – Vidlik
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Onuka – Vidlik (Кліп)

Прем’єра сьогоднішнього ранку – нове відео від стрімко набираючої популярність «Онуки» на пісню з нещодавно оприлюдненого однойменного EP Vidlik. Свіжий кліп Ната Жижченко і ко презентували сьогодні вранці ексклюзивно для користувачів соціальної мережі ВКонтакті та, зокрема, підписників офіційної спільноти проекту Onuka. Згадана пісня увійшла до міні-альбому Vidlik, який побачив світ близько двох місяців тому і вона, як і зрештою весь реліз, була написана на підпорі тематики трагедії на Чорнобильській АЕС.

Режисером нового кліпу Vidlik виступила Анна Бурячкова з Radioaktive Film. Оператором-постановником стала Олена Чеховська, яка працювала разом з художницею по костюмах Лесею Патокою та її командою Patoka Studio. У відео було використано хореографію у виконанні театру танцю «КДТ», танцюриста Ів Ботоку та паркурні елементи від Дениса Скрипичука та Костянтина Науменко.

Телевізійна прем’єра нового кліпу «Онуки» відбулася сьогодні, 13 квітня 2016 року, в етері каналу «1+1», у рамках ранкового шоу «Сніданок з 1+1». Цікаво, що пісню Vidlik буде використано в ексклюзивному документальному фільмі телеканалу під назвою «Розщеплені на атоми», який стане доступним глядачам починаючи з 26 квітня.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *