Onuka – Vidlik
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Onuka – Vidlik (EP)

Як і було обіцяно прихильникам проекту Onuka, буквально кілька годин тому на сторінці офіційної спільноти ВКонтакті було викладено довгоочікуваний EP-реліз під назвою Vidlik. Загалом до нього увійшло чотири композиції та інтро – два треки українською мовою та ще два англійською. Зазначимо, що з однією з україномовних композицій ви вже малу змогу ознайомитись минулого тижня, адже пісню Svitanok Onuka презентувала у якості окремого інтернет-синглу.

Головним джерелом натхнення у створенні нового міні-альбому послугувала, як це не дивно, Чорнобильська катастрофа, та її страшні руйнівні наслідки, які сповна відчули на собі мешканці України, та, зрештою, і весь світ. Така тематика EP Vidlik не є випадковою, адже батько вокалістки та засновниці проекту Наталі Жижченко свого часу був одним з ліквідаторів наслідків цієї жахливої аварії на АЕС. Навіть її дипломна робота в університеті була присвячена впливу Чорнобильської катастрофи на культуру Полісся.

«Особисто я регулярно їжджу до Зони відчуження, адже саме там я відчуваю особливий прилив натхнення. Саме там до мене приходять нові творчі ідеї, які, разом з емоціями та враженнями від таких поїздок, неодмінно проявляються у моїй музиці. Гадаю, проблема Чорнобиля як і раніше дуже актуальна, і якщо нашим міні-альбомом ми змусимо слухачів по-новому поглянути на неї, я буду дійсно щасливою», – розповіла Onuka.

Цікаво, що в записі нового EP «Онуки» було задіяно симфонічний оркестр Brevis, а також використано, окрім вже звичних бандури, сопілки, трембіти, тромбона та валторни, ще й такі інструменти, як цимбали, ліра та бугай. Концертна презентація свіжого міні-альбому відбудеться у столичному клубі Sentrum 9 квітня 2016 року, не пропустіть!

iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *