Onuka – Svitanok
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Onuka – Svitanok (Сингл)

Сьогодні відбулася ще одна ексклюзивна прем’єра від українських музикантів у соціальній мережі ВКонтакті – слідом за презентацією нового кліпу Джамали, свіжий сингл підписникам своєї офіційної спільноти ВК продемонструвала Onuka. Нова композиція під назвою Svitanok з’явилася на сторінках виконавиці сьогодні вранці, 4 лютого 2016 року.

За словами «Онуки», її «Світанок» став однією з найбільш світлих та життєствердних композицій майбутнього студійного EP-релізу, робота над яким вже практично завершена. В основу нового треку Svitanok виконавиця заклала рядки, що були написані фарбою на фасаді одного старенького будинку, рядки, які все ніяк не полишали її думок. «Холодні будинки у різних частинах міста переховують нас до весни. Байдуже, три кілометри між нами чи триста, аби не було війни», – наголошують вони. Саме цей будинок із згаданим написом ви можете побачити на обкладинці нового синглу «Онуки».

Перед початком роботи над піснею, Наталія Жижченко (фронтвумен проекту Onuka) з’ясувала, що автором цього напису є київський стріт-арт художник Єжи Коноп`є, до якого вона трохи пізніше звернулася з проханням використати цей вислів у власній творчості. Після отримання згоди митця, Onuka спільно зі своїм чоловіком Євгеном Філатовим (The Maneken) одразу ж приступили до роботи над треком, який ідеально вписався в концепцію майбутнього EP під назвою Vidlik.

Додамо, що цей п’ятитрековий міні-альбом проекту Onuka з’явиться у мережі вже 8 лютого, та буде виданий на власному лейблі музикантів із аналогічною до міньйону назвою. Не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *