Onuka – Strum (Кліп)
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Onuka – Strum (Кліп)

У своїй свіжій роботі Strum, популярна українська виконавиця Onuka вчергове звернулася до соціально важливих питань – на цей раз співачка підняла проблематику забруднення нашої країни побутовими відходами та закликала українців сортувати сміття. Відео знімав відомий кліпмейкер Алан Бадоєв.

«Ви побачите справжнє сміттєзвалище у Підгірціях – це головна локація, де збирається побутове сміття Києва. Вона знаходиться всього у двадцяти кілометрах від столиці. Дуже страшно бачити, як така красива земля, такий красивий ландшафт і екстер’єр забруднені величезною горою сміття розміром у 27-поверховий будинок. Страшний сморід, пил… Побувавши там, ми не хотіли просто ілюструвати цю проблему у кліпі Strum, ми вирішили, що треба щось зробити для того, щоб знайти шляхи її вирішення. Тому разом із компанією No Waste, або «Україна БЕЗ сміття», ми започаткували ініціативу #ECOSTRUM, що має на меті допомогти компаніям, які займаються сміттєсортувальними станціями. Якщо на когось це вплине, хтось почне сортувати сміття чи бодай дізнається, що існують такі організації, він підтримає їх кожним переглядом чи поширенням кліпу Strum, бо монетизація цього ролика з YouTube іде на рахунок саме компанії No Waste. Мені здається, що від цього світ стане кращим і це реальна допомога «Україні БЕЗ сміття», – каже фронтвумен гурту Onuka.

«Ми знімали майже 15 годин, у зйомках взяли участь 74 актори – це всі ті люди, що просто прийшли на кастинг, щоб подарувати частинку себе цій ідеї. Це була дуже злагоджена робота команди у важкій для зйомок локації. Було таке піднесене відчуття, що всі розуміють чому вони тут знаходяться, що це не просто відео, що це не просто відео артиста, на якому можна зробити PR, а всі ми з його допомогою привертаємо увагу спільноти до цієї теми. Наприкінці кліпу, до речі, присутнє таке собі метафоричне зображення того, що може відбутися з Києвом, якщо закривати на все це очі. Це, звісно, алегорія і вона є трохи гіпертрофованою, але в принципі, якщо ми не будемо робити жодних серйозних кроків на різних рівнях, це стане цілком реальним апокаліптичним майбутнім», – додає Ната Жижченко, вона ж Onuka.

Onuka – Strum

Onuka у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *