ONUKA – Сеанс
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

ONUKA – Сеанс (Кліп)

Розмова про особисте: ONUKA презентує новий трек «Сеанс» у супроводі офіційного кліпу. За словами виконавиці, ця пісня про боротьбу з різними упередженнями, а присвячується вона синові Нати та Євгена. Дана композиція формувалася та створювалася у час, коли Ната Жижченко готувалася стати мамою, тому ця робота просякнута думками про довгоочікуваного сина Сашка.

Знімальний процес відео «Сеанс» відбувався на Планерній горі поблизу Києва, а також у лісі поруч із селом Ходосівка (Київська область). Для знімальної команди ця зйомка стала справжнім випробуванням, адже вона тривала понад двадцять п’ять годин. На зйомках був присутній і син Нати і Євгена, якому на той момент тільки-но виповнився перший місяць.

Як розповів Євген Філатов, який також виступив у ролі режисера новинки, він дуже хотів показати у кадрі перехід дня у вечір та у ніч, зобразити всю цю дивовижну природню гру світла. А той шлях, по якому головна героїня йде у лісі, зустрічаючись із різними дивними створіннями, символізує її боротьбу зі своїми внутрішніми страхами та протиріччями.

«Існує в’язниця, у якій ув’язнено мільярди людей. Ця в’язниця в наших головах. Ця в’язниця — страх. Зі своїми страхами потрібно боротись. Визнавати, що вони є. Таке зізнання стане рушійною силою для того, щоб їх позбутись. Проговорювати їх: з психологом, друзями або самі з собою. Я люблю аналізувати все сам на сам, тому що таким чином можу підійти до проблеми з усіх ракурсів, розставити пріоритети та шукати шляхи вирішення ситуацій. Головне — не запускати ці процеси, адже чим довше відкладаєш на завтра, тим менше шансів, що ти це вирішиш. Розпізнайте їх. Поборіть їх. А після буде новий старт, новий пункт призначення», – йдеться на сторінці формації ONUKA у соціальних мережах.

Над задіяними у ролику костюмами працювали учасники команди художниці і стилістки Лесі Патоки.

Варто також додати, що пісня «Сеанс» – титульний трек майбутнього однойменного альбому проекту ONUKA, робота над яким наразі триває.

ONUKA – Сеанс
придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *